Oprawa Muzyczna Ślubu

Podczas planowania każdej uroczystości ślubnej przychodzi moment wyboru odpowiedniej oprawy muzycznej ślubu. Jaką muzykę wybrać, by ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany? Jakie utwory podkreślą charakter uroczystości i wzruszą gości?

Moją pasją jest pomoc  w znalezieniu odpowiedzi na te i inne pytania związane z organizacją oprawy muzycznej Waszego Ślubu. Moje REFERENCJE są najlepszym dowodem, iż kordynacja oprawy muzycznej ślubów jest każdorazowo bardzo wysoko oceniana przez Państwa Młodych i ich gości.

Dzień zaślubin to jeden z najpiękniejszych i najbardziej wyjątkowych momentów w życiu, który powinien zostać na długo w pamięci Państwa Młodych i zaproszonych gości. Każdy szczegół tego dnia jest starannie dopracowany, by nadać chwili szczególnego uroku i wzruszenia. Taki jest też proponowany przeze mnie repertuar, wybrany, by muzyką podkreślić elegancką i piękną atmosferę ceremonii ślubnej. Skrzypce to niezwykły instrument, którego aksamitne brzmienie doda ślubowi magii i blasku. Dlatego też tego najpiękniejszego dnia proponuję pełną uroku oprawę ceremonii ślubnej na terenie całego Trójmiasta lub w innym wymarzonym przez Państwa miejscu.

ŚLUBY:

ŚLUB KOŚCIELNY

Oferuję niezapomnianą oprawę muzyczną ślubów kościelnych w pełni zgodną z indywidualnymi oczekiwaniami oraz kanonem kościelnym. Dysponuję bardzo szerokim REPERTUAREM zarówno muzyki klasycznej jak i rozrywkowej.
Zapewniam profesjonalną poradę i pomoc w realizacji Państwa marzeń oraz dołożę wszelkich starań, by ten dzień zapadł w serca wszystkich przybyłych gości.

ŚLUB CYWILNY

By ślub cywilny nie był tylko urzędową uroczystością i by nabrał romantycznego charakteru, proponuję uszlachetnić muzyką najważniejsze dla Was momenty: wejście do Urzędu Stanu Cywilnego, czas składania życzeń.
Repertuar ułożę według Państwa upodobań i wskazówek: od nieśmiertelnej klasyki – także kina – przez największe utwory o tematyce miłosnej do muzyki rozrywkowej i popularnej.

PRZYGOTOWANIA I UROCZYSTOŚCI OKOŁOŚLUBNE:

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

Błogosławieństwo to jeden z najbardziej wzruszających momentów w dniu uroczystości ślubnej. Chwila zarówno ważna dla Państwa Młodych, jak i ich rodziców, dlatego też warto podkreślić ten czas lekkim tłem muzycznym. Delikatne dźwięki płynące cicho wśród zgromadzonych wyróżnią z całego dnia przygotowań tę poruszającą i pełną emocji chwilę.

MUZYKA PODCZAS ŻYCZEŃ

Goście czekają w długiej kolejce, aby złożyć Młodej Parze najlepsze życzenia? Zwykle ten moment wypełnia gwar rozmów.
Dla zachowania uroczystej i przyjemnej atmosfery oferuję wykonanie utworów z repertuaru klasycznego i popularnego. Każdorazowo wybrana muzyka jest z Państwem konsultowana, by zapewnić oczekiwany efekt.

PIERWSZY TANIEC PARY MŁODEJ
do muzyki na żywo

Pierwszy taniec Pary Młodej z pewnością jest jednym z momentów, które na długo zapadną w pamięci zgromadzonym gościom weselnym. Pierwszy taniec to także chwila magiczna dla Państwa Młodych, dlatego też wybór utworu i jego wykonanie nie może być przypadkowe.
Taniec do muzyki na żywo to wspaniały pomysł na podkreślenie wyjątkowości tego wydarzenia. Ponadto powierzenie wykonania wybranego utworu profesjonalnemu zespołowi to gwarancja jedynej w swoim rodzaju aranżacji.

OPRAWA MUZYCZNA OBIADU WESELNEGO

Obok oprawy muzycznej samego ślubu warto zadbać o uświetnienie nastroju uroczystego obiadu weselnego. Istotny jest taki wybór muzyki, by stanowiła subtelne tło i nie rozpraszała gości podczas konwersacji.
W tej sytuacji oczekiwania Państwa Młodych najlepiej spełnią utwory o łagodnym charakterze: elegancka muzyka klasyczna i tematy jazzowe.

KONCERT WESELNY

Koncert weselny to nasza specjalna propozycja dla Pary Młodej, rodziców, członków rodziny lub gości. Koncert może być wyjątkową niespodzianką z dedykacją, gdzie życzenia lub słowo wstępne wznoszącego toast połączone będą z ulubionym utworem. I tu wybrany repertuar zależny będzie od decyzji klienta, od aranżacji klasycznych po współczesne.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane PYTANIA.