Oprawa muzyczna IMPREZ

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Jest wiele momentów naszego życia godnych tego, aby nadać im odpowiednią rangę i wagę. Sprawić, aby stały się niezapomnianym, cudownym przeżyciem, czymś, do czego będziemy wracać myślą. To właśnie muzyka, daje taką moc.

PRYWATNE I FIRMOWE

Każde wydarzenie czy to prywatne, życiowe czy biznesowe wymaga odpowiedniej oprawy. Niezależnie od tego, czym zajmuje się dana firma, co promuje, czy co chce pokazać. Istotne jest, aby pokazać Firmę i jej wizerunek z jak najlepszej strony. 

 

Spotkanie biznesowe, wzmocnione odpowiednią oprawą muzyczną, znakomicie buduje wizerunek Firmy.  To wyjątkowe wydarzenie, które buduje relacje, pozostaje w pamięci, otwiera każdą osobę na to, co dana firma ma do zaoferowania. Dzięki muzyce i oprawie muzycznej. To najwyższa jakość, odpowiednia do rangi spotkań czy wydarzeń. To gwarancja odpowiedniej klasy i jakości wykonania, jakiej Państwo oczekujecie dla podkreślenia wizerunku Firmy, wydarzenia, czy zbudowania relacji w trakcie wyjątkowego zdarzenia.

SPECJALNE WYDARZENIA,
SPECJALNY ZESTAW

Jestem najwyższej klasy profesjonalistą, muzykiem, menedżerem. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu takich uroczystości i wzbogacaniu ich specjalną oprawą muzyczną.

REPERTUAR

Każde wydarzenie ma swoją określoną oprawę muzyczną. Od muzyki klasycznej po szeroko rozumianą muzykę rozrywkową.

To profesjonalne, specjalne aranżacje znanych i lubianych tematów muzycznych, hitów filmowych, musicali. Muzyka rozrywkowa i taneczna. Muzyka, którą znamy ze wszystkich stron świata. 

UROCZYSTOŚCI I WYDARZENIA Z MUZYCZNĄ OPRAWĄ

Uroczyste zaręczyny

Ślub kościelny i cywilny

Msza święta w kościele

Chrzest, komunia święta

Przyjęcie weselne

Uroczystości rodzinne, obiady, kolacje

Uroczystości okolicznościowe

Uroczystości pogrzebowe

Wydarzenia firmowe

Spotkania opłatkowe

Bankiety

Targi

Koncerty galowe

Pokazy mody