REKOMENDACJE

Miałam okazję współpracować z Ewą Hermann przy kilku ślubach, które organizowałam dla moich Par Młodych.

Mogę z pewnością powiedzieć, że Ewa jest tym muzykiem, który nie boi się eksperymentować - zawsze otwarcie podchodzi, do niesztampowych pomysłów Pary Młodej na oprawę muzyczną ślubu proponując odpowiednią aranżację i dobór muzyków.

Samo wykonanie usługi jest nienaganne - nie tylko pod względem muzycznym, ale też estetycznym. Polecam z całego serca współpracę z Ewą - zarówno Parom Młodym jak i innym wedding plannerom.
Super skrzypaczka, sympatyczna i miła osoba, zabawne na życzenie utwory, wspaniała atmosfera.
Ewa Hermann to doskonały fachowiec w swojej dziedzinie. Współpracowaliśmy razem przy kilku projektach /koncertach. Gorąco polecam współpracę z tą utalentowaną skrzypaczką !
Dziękujemy za cudowną oprawę muzyczną naszego ślubu. Dzięki Tobie było magicznie. i za Twoją przytomność umysłu i w chwili stresu - zadbanie o nas!

Podpowiedź - kiedy mamy "ruszyć" w kierunku mistrza ceremonii itp itd :)) A do tego cudowna, przyjemna dla ucha, nowoczesna muzyka (niestandardowe kawałki, lekkie, przyjemne dla ucha). bardzo dziękujemy i na pewno jeszcze skorzystamy, bo w końcu nie tylko samymi ślubami człowiek żyje.

Teraz czas na .... rocznicę.

Napisz swoją opinię