Oprawa muzyczna uroczystości firmowych i Eventów

Czy myśleli Państwo o tym, jak w oryginalny i atrakcyjny sposób zaprezentować swoją firmę lub nowy produkt partnerom biznesowym, zwrócić uwagę na wyjątkowość służbowej uroczystości, wieczoru wigilijnego czy jubileuszu?

Przedstawiamy Państwu BALTIC STRINGS zespół, który dzięki bogatemu REPERTUAROWI pomoże wykreować odpowiednią przestrzeń dla spotkań biznesowych, podkreśli elegancki wizerunek firmy podczas bankietu, rautu, balu i gali oraz umili czas zaproszonym gościom.  Naszego zespołu nie może także zabraknąć podczas:

Jubileuszy firmowych

Bankietów

Targow i dni otwartych

Koncertów galowych

Spotkań opłatkowych

Pokazów modowych i produktowych

SZEROKIE SPECTRUM MOŻLIWOŚCI

Rozmaity repertuar wykonywany przez nasz zespół daje szeroką możliwość wyboru tła muzycznego, zależnego od Państwa potrzeb i charakteru imprezy: od muzyki klasycznej, jazzowej, filmowej i rozrywkowej po polskie i zagraniczne hity.

Niewątpliwym atutem BALTIC STRINGS są jego nieduże wymagania techniczne i dopasowanie się do dostępnej, czasem niewielkiej przestrzeni koncertowej.

W zależności od Państwa wymagań i zapotrzebowania oferujemy oprawę muzyczną uroczystości firmowych z udziałem BALTIC DUO i BALTIC TRIO.

BALTIC DUO, skrzypce i wiolonczela, świetnie sprawdzi się na kameralnych spotkaniach typu wieczory wigilijne. Duet dzięki akustycznemu i naturalnemu brzmieniu oraz minimalnym wymaganiom technicznym idealnie wpisuje się w niemal każdą przestrzeń. Jednocześnie pełne elegancji brzmienie skrzypiec i wiolonczeli podnosi rangę i prestiż każdego wydarzenia.

BALTIC TRIO zaś to propozycja przeznaczona dla większych przestrzeni koncertowych, gdzie organizowane są koncerty galowe, bankiety i pokazy mody. Bogactwo wykonywanego przez trio repertuaru z całą pewnością podkreśli wyjątkowy charakter firmowych wydarzeń.

Absolutnie jedyną w swoim rodzaju ofertą jest oprawa muzyczna w wydaniu DUETU HARFOWEGO. Niepowtarzalne i oryginalne połączenie brzmienia skrzypiec i harfy podkreśli ekskluzywny charakter uroczystości. Subtelne dźwięki harfy i skrzypiec idealnie stworzą tło dla spotkań służbowych.

ZAPYTAJ O TERMIN

Nie możemy się doczekać tej okazji