Oprawa Muzyczna Uroczystości Okolicznościowych

Muzyka ma szczególną zdolność wprowadzania w codzienność atmosfery podniosłości i niesamowitości. Jej słodkie dźwięki czynią zwykłe chwile magicznymi. Dlatego tak ważne jest włączenie jej w elementy naszego powszedniego życia, kiedy przeżywamy radość i smutek. Podczas pogodnych uroczystości sakralnych takich jak: chrzty, komunie święte i bierzmowania muzyka podkreśla wszechobecny entuzjazm, podczas uroczystości pogrzebowych zaś współgra z nastrojem pełnym przygnębienia i wewnętrznego wyciszenia.

 

OPRAWA MUZYCZNA PODCZAS ZARĘCZYN

By ten dzień był dla wybranki serca romantyczną niespodzianką, warto zadbać o jedyną w swoim rodzaju oprawę muzyczną. Najwięcej wzruszeń wywołują utwory wybrane przez wzgląd na ich wspomnieniowy charakter. Ulubiona piosenka zagrana przez duet skrzypcowy, skrzypcowo-wiolonczelowy, czy skrzypcowo-wokalny uświetni chwilę zaskoczenia ukochanej i sprawi, że zaręczyny staną się jednym z najpiękniejszych wspomnień zakochanych.

 

OPRAWA MUZYCZNA CHRZTÓW I KOMUNII ŚWIĘTEJ

Chrzest i komunia święta to radosny i zarazem bardzo uroczysty czas. Oprawa muzyczna z udziałem harfy pozwoli stworzyć dyskretne i subtelne tło, podczas przeżywania tych najważniejszych momentów w życiu naszych dzieci. Dzięki tak przygotowanej scenerii muzycznej zostaną one na długo zapamiętane.

 

OPRAWA MUZYCZNA UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWYCH

Staramy się wypowiedzieć muzyką to, co gra w naszej duszy, także te smutne chwile, kiedy przytłacza przygnębienie po stracie kogoś bliskiego. Towarzyszymy Państwu podczas mszy żałobnej, składania kondolencji i w drodze na miejsce wiecznego spoczynku. Do oprawy muzycznej uroczystości pogrzebowej oferujemy przygotowanie specjalnego repertuaru w wykonaniu solisty i skrzypiec.

OPRAWA MUZYCZNA UROCZYSTOŚCI RODZINNYCH

Pragniemy, by najważniejsze wydarzenia i spotkania w gronie Państwa rodziny i przyjaciół takie jak rocznice ślubu, jubileusze, urodziny i imieniny były świętowane z dbałością o wszystkie szczegóły, także o muzykę. Przygotowując dla Państwa oprawę muzyczną uroczystości rodzinnych, zadbamy o ciepłą i serdeczną atmosferę spotkań.

 

INNE WYDARZENIA

– uroczystości okolicznościowe np. wieczór kolęd i pastorałek, spotkania opłatkowe, Andrzejki, Walentynki, Dzień Matki,

– koncerty okolicznościowe: sylwestrowy, karnawałowy,

– uroczystości prywatne i przyjęcia.

 

Przygotowujemy i realizujemy zamówienia indywidualne odpowiadające Państwa życzeniom oraz dobieramy repertuar zależnie od okazji i charakteru uroczystości.