Baltic Strings

Nasze doświadczenie, zaangażowanie, rzetelność i entuzjazm pozwalają nam tworzyć unikalne, piękne i niezapomniane oprawy muzyczne wielu uroczystości.
Jesteśmy po to, by z pasją i fantazją realizować Państwa marzenia.

BALTIC DUO

BALTIC DUO jest zespołem muzycznym złożonym ze skrzypaczki i wiolonczelistki. Nasza współpraca miała swój początek w czasie studiów na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Wspólne doświadczenie oraz wieloletnia przyjaźń zaowocowały pełną harmonii współpracą i muzycznym dopasowaniem.
BALTIC DUO, dzięki akustycznemu i naturalnemu brzmieniu oraz minimalnym wymaganiom technicznym idealnie wpisuje się w niemal każdą przestrzeń na scenie. Jednocześnie pełne elegancji brzmienie skrzypiec i wiolonczeli podnosi rangę i prestiż każdego wydarzenia.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu oprawy muzycznej bankietów potrafimy dopasować siłę i donośność dźwięku do pomieszczenia oraz repertuar do każdej okoliczności.
Specjalizujemy się w występach na uroczystościach okolicznościowych, galach i bankietach, a przede wszystkich na ślubach i weselach.
Zespół BALTIC DUO z przyjemnością będzie Państwu towarzyszył podczas:
– zaręczyn, ślubu i wesela,
– chrzcin dziecka, pierwszej komunii, urodzin i innych jubileuszy,
– uroczystości rodzinnych,
– uroczystych przyjęć, balów, bankietów, wernisaży,
– imprez firmowych (także tych organizowanych w plenerze),
– nagrań telewizyjnych i płytowych.

BALTIC TRIO

Trzy urocze dziewczyny, pełne wdzięku i temperamentu to skład Trio Smyczkowego. Muzykalność, wrażliwość i niepowtarzalne podejście do świata muzyki czyni występy zespołu niezapomnianymi. Występy BALTIC TRIO to profesjonalna muzyka na żywo, pełna energii oraz dodająca blasku i zapewniająca oprawę muzyczną uroczystościom takim jak: bankiety, konferencje i spotkania biznesowe.
W trakcie swej działalności Trio Smyczkowe występowało na wielu imprezach muzycznych, zyskując sympatię słuchaczy oraz wzbudzając zachwyt widowni.
Jesteśmy zespołem muzycznym, na którego wyjątkowe brzmienie składają się pełne i aksamitne dźwięki instrumentów akustycznych – skrzypiec i wiolonczeli, które pięknie brzmią w każdym wnętrzu.
W trosce o zapewnienie Państwu rozrywki i dobrej zabawy, wykonujemy także szeroko pojętą muzykę popularną , filmową oraz taneczną.

DUET HARFY I SKRZYPIEC

Marzą Państwo o oprawie muzycznej ślubu z udziałem harfy?
Proponujemy niepowtarzalne i oryginalne połączenie brzmienia skrzypiec i harfy dla podkreślenia ekskluzywnego charakteru uroczystości. Słodkie dźwięki harfy podkreślą romantyzm i zarazem wytworność ceremonii ślubnej, a skrzypce dopełnią atmosferę wzruszającym akordem.